Automašīnu Audi tūnings


Par Audi automašīnām, droši varam teikt, ka gandrīz visi modeļi, ir aprīkoti ar jaudīgiem dzinējiem, tāpēc, šīm automašīnām tūnings un visi sirdij tīkamie akcenti, tiek veikti ārējam izskatam. Te var ietilpt aerogrāfija, vinilogrāfija, dažādu aksesuāru uzstādīšana uz mašīnas virsbūves. Automašīnu Audi tūnigs – tā ir auto dizaineru augstākā pilotāža. Kur tā slēpjas?

Ārējais automašīnu Audi tūnings

Ar ko var iesākt tuningu un ar ko, pirmkārt, var aprīkot automašīnu? Var uzstādīt jaunu optiku. Lukturus labāk nomainīt pret ksenona lukturiem, tāpēc, ka tie daudz labāk apgaismo ceļu. Tas jums būtiski atvieglos braukšanu tumšajā diennakts laikā.

Var nomainīt riepu diskus. Kaut kas oriģinālāks, piemēram, forma un krāsa, nenāks par ļaunu. Tas uzreiz ļaus jūs automašīnai izcelties pārējo automašīnu vidū. Tagad modē ir, divās krāsās nokrāsoti vai nopulēti diski.
Var uzstādīt aerodinamiskās apmales. Visvieglāk automašīnām Audi ir uzstādīt izmainītus bamperus, spoilerus, uzliekamās apmales un gaisa ieplūdes ierīces, kā arī citus aksesuārus, kurus pirms tam var nokrāsot virsbūves pamatkrāsā un uz kuriem var izveidot stilīgu aerogrāfiju.

Jāsaka, ka automašīnu Audi tūnings, neko daudz neatšķiras no citu marku automašīnu tūninga. Visur vajag izrādīt fantāziju, radošumu, ir jāsajūt automašīna un jākļūst par visīstāko automašīnu dizaineru. Strādājot ar Audi automašīnām, tev vajag sajusties , kā komandas loceklim, kuri ražo automašīnas, sajust viņu domu gājienu un turpināt to ar saviem piedāvājumiem un dažādiem risinājumiem.

Bet neskatoties uz to, katrai automašīnai ir savs raksturs. Pirms ķerties pie darba, šis raksturs ir jāizprot. Citādāk, patīkamo pārmaiņu vietā var saņemt “svešķermeņu izaugumus”, kuras izraisa tikai milzīgu vilšanos un nevajadzīgus finansiālo līdzekļu, naudas tēriņus. Dizainers, kurš nodarbojas ar automašīnu tūningu, tas ir cilvēks, ar Dieva dotu talantu. Viņš ir mākslinieks, viņš ir skulptors un autoatslēdznieks vienā personā.

Automašīnas Audi tiek pozicionētas kā premium klases automašīnas. Tās ir samērā dārgas, bet par šo augsto cenu, to lietotājs, saņem gan komfortu, gan respektablu izskatu. Visas pasaules automašīnu vadītāji ciena automašīnas Audi par to augsto ražošanas kvalitāti, par monumentālo dizainu, kurš paliek aktuāls, ne vienu desmitgadi vien.

Runājot par automašīnu Audi tūningu, nevar nepieminēt šo automašīnu logotipu. Tas ir viens no visvarenākajiem logotipiem visā automašīnu pasaulē. Četri , sakrustotie riņķi, kādreiz aizņem praktiski visu radiatoru virsmu, bet praktiski nekad nenosedz gaisa plūsmu. Riņķi izskatās ļoti skaisti un moderni un asociējas ar īstu vāci kvalitāti.

Jūsu zināšanai

Automašīnu Audi logotipu var uzklāt automašīnas borta, jumta vai pārsega. Pateicoties tam, ka logotipa četriem apļiem ir izstiepta forma, tas var aizņemt vietu no priekšējā riteņa līdz aizmugurējam ritenim. Nevienas citas automašīnas logotipu, nav iespējams izmantot tādā veidā.

Čiptūnings

Pēc čiptūninga, automašīnas Audi, dinamiskais raksturojums palielinās par 10 – 15%, bet degvielas patēriņš sasniedz 10%. Bet ir jāatceras, ka pēc čiptūninga automašīnas Audi vai arī jebkuras citas automašīnas zaudē savu rūpnīcas garantiju. Problēmas ir ļoti reti, bet var gadīties, ja jūs šo procedūru veicāt, pie ne visai labiem speciālistiem, apšaubāmā autoservisā.