Internetveikali


Internetā ir pieejami daudz veikali, kuros vari atrast sev piemēroto apģērbu. Ir atrodami veikali, kas pārdod tikai aksesuārus, apavus vai peldkostīmus. Bet šoreiz apskatīsim populārākos internetveikalus, kuros varēsi atrast gan interesantas dāvanas, gan kvalitatīvu un oriģinālu apģērbu. Tāpat no šiem veikaliem varēsi iedvesmoties sava izskata izveidošanai. Sarakstu sagatavojis guiasdeproductos.com.

www.anthropologie.eu

Šajā veikalā varēsi atrast apģērbu retro elegances stilā, kā arī plašs piedāvājums ir elegantām kleitām un sievišķīgām rotām. Šis ir zīmola veikals un te varēsi atrast adījumus, kas ir koši un etniski. Tāpat veikals piedāvā blūzītes, džinsus, skaistus svārkus, kā arī, protams, lielu aksesuāru klāstu, kas variē no neuzkrītošām ķēdītēm līdz pat stilīgām un krāsainām aprocēm. Ja vēlies iepirkties šajā veikalā, tad jārēķinās ar summu no 40 līdz pat 300 ASV dolāriem.

www.lagarconne.com

Ja meklē japāņu un Eiropas dizaineru apģērbu, tad to atradīsi šajā internetveikalā. Te tiek pārdoti apģērbi, kas citur nav atrodami. Ielūkojoties šajā veikalā, uzreiz pamanīsi, ka piegriezumi šiem apģērbiem ir unikāli un nekur citur nav redzēti. Iepērkoties šajā veikalā, jārēķinās ar naudas summu no 100 līdz 1000 ASV dolāriem, bet tas atšķiras no dizainera vārda, kā arī materiāla.

www.theoutnet.com

Šis veikals ir pazīstams ar pazeminātajām cenām. Visas preces ir pieejamas ar atlaidi līdz pat 75%. Šajā veikalā atradīsi ekskluzīvus apģērbus, kā arī liela daļa no veikala precēm ir pazīstamu dizaineru un zīmolu apģērbs. Te atradīsi arī aksesuārus un rotaslietas. Labi izskatot veikalu un pameklējot, ir iespēja atrast arī lietas, kuras citos veikalos nopirkt nevarēsi.

www.topshot.com

Šis veikals ir plaši pazīstams jauniešu vidū un ir ļoti pieprasīts. Te atradīsi aktuālās sezonas preci, kā arī ir iespēja atrast lētākas preces no iepriekšējām sezonām, jo, ja precei nav sezona, bieži tās tiek pārdotas ar lielām atlaidēm. Šis veikals ir plaši pazīstams, jo veikals sadarbojas ar slavenībām un citiem pazīstamiem zīmoliem. Sadarbojoties, veikals izveido speciālas kolekcijas, kuras pārdot par pieejamām cenām.

www.bananarepublic.gap.com

Šis veikals piedāvā interesantu darba apģērbu, kā arī garderobes pamatelementus, piemēram, más información. Šis veikals piedāvā plašu klāstu izmēru ziņā, kas ir liels trumpis, sacenšoties ar citiem veikaliem, kas pārdod klasiskā stila apģērbu. Sievietes ar nestandarta augumu arī var atrast sev piemērotu lietišķo kostīmu. Ja vēlies iepirkties šajā veikalā, jārēķinās ar naudas summu no 40 līdz 250 ASV dolāriem.

www.net-a-porter.com

Šajā vietā atradīsi plašāko klāstu dizaineru un zīmolu apģērbiem. Te ir iespēja iegādāties gandrīz visus zīmolu apģērbus. Te ir iespēja iepazīties gan ar jaunu modes dizaineru vārdiem, gan apskatīt jau pieredzējušu un pasaulē pazīstamu dizaineru darbu. Toties runājot par cenām, šis ir viens no dārgākajiem internetveikaliem. Taču jāatceras, ka sapņot drīkst un no šiem veikaliem var gūt iedvesmu no izciliem tērpiem, kā arī plaša aksesuāru klāsta.

www.nastygal.com

Ja meklē vintage stila apģērbu, tad dodies uz šo adresi, jo šis veikals piedāvā plašāko klāstu šāda stila apģērbiem. Tā pat te atradīsi daudzus pasaulē slavenus zīmolus, kā arī īpaši ekskluzīvus eksemplārus no pazīstamiem dizaineriem. Iepērkoties šajā veikalā būs jārēķinās ar naudas summu no 30 līdz pat 1500 ASV dolāriem.