Internetveikali

Internetā ir pieejami daudz veikali, kuros vari atrast sev piemēroto apģērbu. Ir atrodami veikali, kas pārdod tikai aksesuārus, apavus vai peldkostīmus. Bet šoreiz apskatīsim populārākos internetveikalus, kuros varēsi atrast gan interesantas dāvanas, gan kvalitatīvu un oriģinālu apģērbu. Tāpat no šiem veikaliem varēsi iedvesmoties sava izskata izveidošanai. Sarakstu sagatavojis guiasdeproductos.com.

www.anthropologie.eu

Šajā veikalā varēsi atrast apģērbu retro elegances stilā, kā arī plašs piedāvājums ir elegantām kleitām un sievišķīgām rotām. Šis ir zīmola veikals un te varēsi atrast adījumus, kas ir koši un etniski. Tāpat veikals piedāvā blūzītes, džinsus, skaistus svārkus, kā arī, protams, lielu aksesuāru klāstu, kas variē no neuzkrītošām ķēdītēm līdz pat stilīgām un krāsainām aprocēm. Ja vēlies iepirkties šajā veikalā, tad jārēķinās ar summu no 40 līdz pat 300 ASV dolāriem.

www.lagarconne.com

Ja meklē japāņu un Eiropas dizaineru apģērbu, tad to atradīsi šajā internetveikalā. Te tiek pārdoti apģērbi, kas citur nav atrodami. Ielūkojoties šajā veikalā, uzreiz pamanīsi, ka piegriezumi šiem apģērbiem ir unikāli un nekur citur nav redzēti. Iepērkoties šajā veikalā, jārēķinās ar naudas summu no 100 līdz 1000 ASV dolāriem, bet tas atšķiras no dizainera vārda, kā arī materiāla.

www.theoutnet.com

Šis veikals ir pazīstams ar pazeminātajām cenām. Visas preces ir pieejamas ar atlaidi līdz pat 75%. Šajā veikalā atradīsi ekskluzīvus apģērbus, kā arī liela daļa no veikala precēm ir pazīstamu dizaineru un zīmolu apģērbs. Te atradīsi arī aksesuārus un rotaslietas. Labi izskatot veikalu un pameklējot, ir iespēja atrast arī lietas, kuras citos veikalos nopirkt nevarēsi.

www.topshot.com

Šis veikals ir plaši pazīstams jauniešu vidū un ir ļoti pieprasīts. Te atradīsi aktuālās sezonas preci, kā arī ir iespēja atrast lētākas preces no iepriekšējām sezonām, jo, ja precei nav sezona, bieži tās tiek pārdotas ar lielām atlaidēm. Šis veikals ir plaši pazīstams, jo veikals sadarbojas ar slavenībām un citiem pazīstamiem zīmoliem. Sadarbojoties, veikals izveido speciālas kolekcijas, kuras pārdot par pieejamām cenām.

www.bananarepublic.gap.com

Šis veikals piedāvā interesantu darba apģērbu, kā arī garderobes pamatelementus, piemēram, más información. Šis veikals piedāvā plašu klāstu izmēru ziņā, kas ir liels trumpis, sacenšoties ar citiem veikaliem, kas pārdod klasiskā stila apģērbu. Sievietes ar nestandarta augumu arī var atrast sev piemērotu lietišķo kostīmu. Ja vēlies iepirkties šajā veikalā, jārēķinās ar naudas summu no 40 līdz 250 ASV dolāriem.

www.net-a-porter.com

Šajā vietā atradīsi plašāko klāstu dizaineru un zīmolu apģērbiem. Te ir iespēja iegādāties gandrīz visus zīmolu apģērbus. Te ir iespēja iepazīties gan ar jaunu modes dizaineru vārdiem, gan apskatīt jau pieredzējušu un pasaulē pazīstamu dizaineru darbu. Toties runājot par cenām, šis ir viens no dārgākajiem internetveikaliem. Taču jāatceras, ka sapņot drīkst un no šiem veikaliem var gūt iedvesmu no izciliem tērpiem, kā arī plaša aksesuāru klāsta.

www.nastygal.com

Ja meklē vintage stila apģērbu, tad dodies uz šo adresi, jo šis veikals piedāvā plašāko klāstu šāda stila apģērbiem. Tā pat te atradīsi daudzus pasaulē slavenus zīmolus, kā arī īpaši ekskluzīvus eksemplārus no pazīstamiem dizaineriem. Iepērkoties šajā veikalā būs jārēķinās ar naudas summu no 30 līdz pat 1500 ASV dolāriem.

Automašīnu Audi tūnings

Par Audi automašīnām, droši varam teikt, ka gandrīz visi modeļi, ir aprīkoti ar jaudīgiem dzinējiem, tāpēc, šīm automašīnām tūnings un visi sirdij tīkamie akcenti, tiek veikti ārējam izskatam. Te var ietilpt aerogrāfija, vinilogrāfija, dažādu aksesuāru uzstādīšana uz mašīnas virsbūves. Automašīnu Audi tūnigs – tā ir auto dizaineru augstākā pilotāža. Kur tā slēpjas?

Ārējais automašīnu Audi tūnings

Ar ko var iesākt tuningu un ar ko, pirmkārt, var aprīkot automašīnu? Var uzstādīt jaunu optiku. Lukturus labāk nomainīt pret ksenona lukturiem, tāpēc, ka tie daudz labāk apgaismo ceļu. Tas jums būtiski atvieglos braukšanu tumšajā diennakts laikā.

Var nomainīt riepu diskus. Kaut kas oriģinālāks, piemēram, forma un krāsa, nenāks par ļaunu. Tas uzreiz ļaus jūs automašīnai izcelties pārējo automašīnu vidū. Tagad modē ir, divās krāsās nokrāsoti vai nopulēti diski.
Var uzstādīt aerodinamiskās apmales. Visvieglāk automašīnām Audi ir uzstādīt izmainītus bamperus, spoilerus, uzliekamās apmales un gaisa ieplūdes ierīces, kā arī citus aksesuārus, kurus pirms tam var nokrāsot virsbūves pamatkrāsā un uz kuriem var izveidot stilīgu aerogrāfiju.

Jāsaka, ka automašīnu Audi tūnings, neko daudz neatšķiras no citu marku automašīnu tūninga. Visur vajag izrādīt fantāziju, radošumu, ir jāsajūt automašīna un jākļūst par visīstāko automašīnu dizaineru. Strādājot ar Audi automašīnām, tev vajag sajusties , kā komandas loceklim, kuri ražo automašīnas, sajust viņu domu gājienu un turpināt to ar saviem piedāvājumiem un dažādiem risinājumiem.

Bet neskatoties uz to, katrai automašīnai ir savs raksturs. Pirms ķerties pie darba, šis raksturs ir jāizprot. Citādāk, patīkamo pārmaiņu vietā var saņemt “svešķermeņu izaugumus”, kuras izraisa tikai milzīgu vilšanos un nevajadzīgus finansiālo līdzekļu, naudas tēriņus. Dizainers, kurš nodarbojas ar automašīnu tūningu, tas ir cilvēks, ar Dieva dotu talantu. Viņš ir mākslinieks, viņš ir skulptors un autoatslēdznieks vienā personā.

Automašīnas Audi tiek pozicionētas kā premium klases automašīnas. Tās ir samērā dārgas, bet par šo augsto cenu, to lietotājs, saņem gan komfortu, gan respektablu izskatu. Visas pasaules automašīnu vadītāji ciena automašīnas Audi par to augsto ražošanas kvalitāti, par monumentālo dizainu, kurš paliek aktuāls, ne vienu desmitgadi vien.

Runājot par automašīnu Audi tūningu, nevar nepieminēt šo automašīnu logotipu. Tas ir viens no visvarenākajiem logotipiem visā automašīnu pasaulē. Četri , sakrustotie riņķi, kādreiz aizņem praktiski visu radiatoru virsmu, bet praktiski nekad nenosedz gaisa plūsmu. Riņķi izskatās ļoti skaisti un moderni un asociējas ar īstu vāci kvalitāti.

Jūsu zināšanai

Automašīnu Audi logotipu var uzklāt automašīnas borta, jumta vai pārsega. Pateicoties tam, ka logotipa četriem apļiem ir izstiepta forma, tas var aizņemt vietu no priekšējā riteņa līdz aizmugurējam ritenim. Nevienas citas automašīnas logotipu, nav iespējams izmantot tādā veidā.

Čiptūnings

Pēc čiptūninga, automašīnas Audi, dinamiskais raksturojums palielinās par 10 – 15%, bet degvielas patēriņš sasniedz 10%. Bet ir jāatceras, ka pēc čiptūninga automašīnas Audi vai arī jebkuras citas automašīnas zaudē savu rūpnīcas garantiju. Problēmas ir ļoti reti, bet var gadīties, ja jūs šo procedūru veicāt, pie ne visai labiem speciālistiem, apšaubāmā autoservisā.

Audi automašīnu vēsture (turpinājums)

1980. gadā pilnpiedziņas sporta kupeja piesaistīja lielu uzmanību Ženēvas automašīnu salonā Audi stendā. Pirmo reizi vieglā, pilnpiedziņas, jaudīga automašīna tika piedāvāta Audi Quattro veidā ar pilnas piedziņas koncepciju, kura līdz šim tika izmantota tikai kravas automašīnām un apvidus automašīnām. Tādas vieglās automašīnas ideja radās 1976. – 1977. gadā izmēģinājuma braucienu laikā, kur tika pārbaudīta bundesvēram paredzētā WV Iltis. Lieliska šīs automašīnas uzvedība uz ledus un braucot pa sniegu uzvedināja uz domām ieviest pilnpiedziņu Audi 80 sērijas automašīnām. Tika izstrādāts arī tāds variants, kurš ļāva paaugstināt jaudu. Šis modelis tika demonstrēts 1979. gadā, tam bija piecu cilindru turbo dzinējs ar tilpumu 2,2 litri un ar jaudu 200 z/s.

1982. gadā Audi 80 quattro deva staru lielai, automašīnu ar pilnu piedziņu, ražošanas sērijai. Pakāpeniski šī koncepcija tika piedāvāta arī citām Audi modeļu sērijām.

Uzņēmumā, kur tika ražots Audi 80, tika ražota arī sporta kupeja (Audi Coupe), kura debitēja 1993. gadā. Kabrioleta versija pirmo reizi tika stādīta priekšā Ženēvā, 1991. gadā. Šis Audi saimes veterāns 2000. gadā tika noņemts no ražošanas. Līdz 1992. gadam tika izgatavotas 72 000 tādu mašīnu.

1990. gada decembrī tika stādīts priekšā jaunais Audi 100 (iekšējais apzīmējums C4), kurš visā uzņēmuma pastāvēšana laikā, tika piedāvāts ar sešiem cilindriem un tam bija V veida forma. Tas bija kompakts un stiprs agregāts ar dzinēja pilno apjomu 2,8 litri un tas savā klasē bija arī visvieglākais.

Audi A4 ir Audi 80 pēctecis, kuru izlaida no 1986. gada līdz 1994. gadam. Šī mašīna pirmo reizi tika stādīta priekšā 1994, gada oktobrī.

2001. gadā dienas gaismu ieraudzīja A4 Avant un kabriolets A4 Cabrio, kuram bija ciets, saliekams jumts, tāds pats kā Mercedes – Benz SLK un ir acīm redzams, ka tas kopā likts būs firmas Karmann rūpnīcā.

Automašīna Audi A8, pirmo reizi tika parādīta 1994. gada februārī.

1994. gada maijā publikai tika stādīts priekšā piecvietīgais RS2 Avant ar dzinēja apjomu 2,2 l un 315 stipru inžektora turbo dzinēju.

Modelis A3 ir radīts uz tādas pašas platformas kā Golf IV. Pirmo reizi šis modelis tika demonstrēts 1996. gada jūnijā. Audi A3 ražošana tika uzsākta 1997. gadā.

Audi A6 ar sedana virsbūvi pirmo reizi tika demonstrēta Ženēvā, autosalonā, 1997. gadā. 1998. gadā februārī priekšā tika stādīts Audi A6 modelis ar universālo virsbūvi. Visi C4 modeļi no ražošanas tika noņemti 1997. gada vasarā, sakarā ar pavisam jauna modeļa A6 (4B – type) apgūšanu.

No konceptuālā Audi A2 demonstrēšanas 1997. gada rudenī līdz sērijveida A2 ražošanai pagāja vairāk par diviem gadiem. Tā Audi automašīnām parādījās jauna saime vieglo automašīnu, kurām bija Eiropas izmēru B klase.

Audi S4 Avante /RS4 ir ļoti jaudīgas sporta automašīnas atvasinātas no Audi A4 ar dzinēju 2,7 – V6 – Biturbo. Šo mašīnu pirmo reizi demonstrēja autosalonā Frankfurtē pie Mainas.

1996. gada rudenī parādījās sporta komplektācijas S6 Avant.

Sporta automašīna Audi TT ar kupejas virsbūvi tika demonstrēta Ženēvā 1998. gada septembrī.

Audi S3, Audi 3 sporta modifikācija tika pirmo reizi demonstrēta 1999. martā.

Audi S8, Audi 8 jaudīga sporta modifikācija pirmo reizi tika demonstrēta 1998. gada sākumā.

Audi Allroad pirmo reizi tika demonstrēts 2000. gada februārī.

Šobrīd Audi piedzīvo strauju kāpumu, tāda veiksme ir iespējama pateicoties jauniem firmas sasniegumiem.